O firmie

Pro-med Rachunkowość spółka zo.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numrem KRS 0000405733 prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, powstała głównie z myślą o podmiotach z branży medycznej, prowadzących działalność gospodarczą jako osoby fizyczne, spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego. Zapewniamy im korzystną cenę oraz fachową obsługę.

Prezesem Zarządu w spółce jest Katarzyna Okuniewska,posiadająca wykształcenie wyższe ekonomiczne, studia podyplomowe o specjalności finanse i rachunkowość, licencję Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych nr 3705/2003, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm o różnych rozmiarach i profilach działalności.

Pro-med Rachunkowość

Dbamy o swoją kadrę i atmosferę pracy co sprawia,że klienci są obsługiwani od wielu lat przez tych samych,
doświadczonych pracowników.Uważamy, że systematyczne kształcenie i szkolenie kadry daje gwarancję rzetelności i poprawności księgowania. Osoby księgujące posiadają licencje Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
Opieramy się na sprawdzonych programach informatycznych(Symfonia,Comarch Optima, Rewizor GT, Subiekt GT , Puzzle) a także korzystamy z licznych źródeł prasy i literatury fachowej.

Pro-med Rachunkowość

Doradca podatkowy

Pro-med Rachunkowość spółka z o.o.na stałe współpracuje z Małgorzatą Perkowską Doradcą Podatkowym,
która oferuje profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo podatkowe w zakresie działalności gospodarczej,
świadczone zarówno na rzecz polskich jak i zagranicznych przedsiębiorców.